E Posta Aç

E Posta Aç iş maillerini, ödevlerini, Facebook, Twitter, Youtube kaydolurken aktivasyon için kullanacağın maili oluştur. Böylelikle bu tarz problemleri tamamen ortadan kaldır. Değerli arkadaşlar, E posta sizin internetteki telefonunuz diyebiliriz. Çünkü normal yaşantınızda nasıl insanlar size telefon numaranızdan ulaşıyorsa, internet aleminde de e postanız üzerinden size ulaşım sağlanır.

HOTMAİL

Bu mail servisi Türkiye'de en çok kullanılan 2 servisten birisidir. Ülkemizde ismini özellikle MSN zamanlarında duyuran bu sistem sonraları düşüşe geçmiştir.
HOTMAİL KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

GMAİL

Google arama motorunun e posta sistemidir. Bu servis eskiden ülkemizde çok kullanılmıyordu. Ancak son zamanlarda Youtube sisteminin yükseliş göstermesiyle ve Gmail sisteminin de Youtube video paylaşım sitesiyle aynı kurucuya sahip olması sonucu son yılların en çok tercih edilen mail sistemi olmuştur.
GMAİL KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

YANDEX MAİL

Bu mail servisi hali hazırda çok fazla tercih edilmemektedir. Ancak diğer mail servislerinden ayrılan en önemli özelliği sizden telefon numarası istemez.
YANDEX MAİL KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

OUTLOOK

Outlook ve Hotmail aynı kuruculara sahip iki mail servisidir. Ancak sizler @hotmail.com yerine @outlook.com istiyorsanız bunu tercih etmelisiniz.
OUTLOOK KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

E Posta Aç Derece: 5 Diposkan Oleh: E Posta Aç