Outlook E Posta Aç

Outlook E Posta Aç, Outlook Kaydol yazımızda sizlere Hotmail'in yeni servisi olan Outlook sitesine nasıl kaydolabileceğinizi anlatacağız. Dünya teknoloji devlerinden Microsoft tarafından üretilen Outlook, genel olarak e-posta için kullanılsa da asıl türünün kişisel bilgi yöneticisi olduğunu söylemek mümkün.

OUTLOOK KAYDOL

  1. Outlook sitesinin kayıt sayfasını açmak için buraya tıklayın.
  2. Ardından sizden istenen Ad-Soyad benzeri birtakım bilgileri doldurun.
  3. Şifre kısmını doldururken şifrenizi güvenli seçmeniz gerektiğini unutmayın. Bunun için şifrenizde en az 1 büyük, 1 küçük harf ve 1 adette rakam bulundurmanız gerekmektedir.
  4. En altta bulunan resimdeki karışık güvenlik kodunu girin. Son olarak Hesap Oluştur butonuna basın.
  5. Yeni e posta adresiniz hayırlı olsun.

OUTLOOK AÇ

Bu platformda e-posta hizmetinin dışında takvim, adres yöneticisi, görev yöneticisi, internet tarayıcısı ve not alma uygulaması gibi değişik hizmetlerde bulunmaktadır. Microsoft kendi yazılımlarını kullanan kişilere özgün farklı hizmetler de sunmaktadır. Örneğin Windows Mobile kullanan kişiler Outlook’u senkronize ederek bilgisayardaki verilerini Outlook Mobile’de aktarıp kullanabilirler. Diğer platformlar gibi sadece e-posta servisi olmayan bu platformun işlevi çok olduğundan kullanıcı arayüzünün de biraz karmaşık olduğu söylenebilir. Sadece Windows işletim sistemleri değil MAC kullanıcıları düşünülerek 2010 yılında bu işletim sistemine de Outlook getirilmiştir.

Outlook E Posta Aç, Outlook Kaydol

Outlook E Posta Aç Derece: 5 Diposkan Oleh: E Posta Aç