Msn Aç, Msn Kaydol, Msn Al 2017

Msn Aç, Msn Kaydol, Msn Al başlığımıza hoş geldiniz. Bugün sizlere MSN programına kaydolmayı anlatacağız. Ancak MSN programı şu anda piyasadan kaldırılmıştır. İsmi hotmail olarak değişmiştir. Bu yüzden isterseniz direkt olarak hotmail aç konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

MSN AÇ

4 Nisan 1975 yılında Bill Gates tarafından kurulan Microsoft şirketinin, 1999 yılından 2005 yılına kadar geliştirdiği anında mesajlaşma servisine MSN Messenger denilmektedir. 2006 yılının Şubat ayında ise Microsoft’un bu hizmetinin ismi Windows Live Messenger olarak değiştirilmiştir. Bir mesajlaşma platformu olan MSN’nin 1999 ve 2005 yılları arasında 10 değişik sürümü bulunmaktadır. İlk sürüm 22 Temmuz 1999 yılında, son sürüm ise 12 Eylül 2007 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Yeni neslin pek bilmediği bu platform ülkemizle bilgisayarın yeni tanışmaya başladığı zamanlarda oldukça popüler bir uygulamaydı. Günümüzde cep telefonlarına bile anlık mesajlaşma programlarının gelmesiyle bu uygulamada tarihin karanlık sayfalarındaki yerini almak zorunda kalmıştır.

MSN KAYDOLMAK İSTİYORSANIZ BURAYA TIKLAYINIZ!

MSN KAYDOL

MSN Programı tedavülden kaldırıldı ve ismi Hotmail olarak değişti. Bu yüzden Hotmail Aç başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.
Msn Aç, Msn Kaydol, Msn Al 2016

Msn Aç, Msn Kaydol, Msn Al 2017 Derece: 5 Diposkan Oleh: E Posta Aç