Gmail Aç, Gmail Kaydol

Gmail Aç, Gmail Kaydol başlığımızda sizlere bu mail servisi üzerinden nasıl ücretsiz hesap açabileceğiniz basitçe anlattık. Google Mail dünyanın en büyük arama motorunun sahibi olan Google’ın sunduğu bir e posta aç platformudur.

GMAİL AÇ

  1. İlk olarak Gmail web sitesini ziyaret etmek şu linke tıklayın.
  2. Sayfanın en alt kısmında bulunan "Hesap Oluştur" butonuna tıklayın.
  3. Açılan ekranda gerekli bilgileri doğru bir şekilde doldurun.
  4. Son işlem olarak ise güvenlik kodu kısmındaki rakam ve harfleri alttaki kutucuğa yazın.
  5. Gmail hesabınız hayırlı olsun. Kullanıcı adı kısmına yazdığınız isimle mail adresinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Örnek: burasikullaniciadiniz@gmail.com

GMAİL KAYDOL

Gmail ilk olarak yalnızca davet edilen kişilerin kullanabileceği bir beta sürüm yayımladı. Bunun üzerine 2007 yılında herkesin kullanabileceği bir duruma geldi ve bu durumda hala beta sürümdeydi. 2009 yılında ise beta durumdan güncellendi. Gmail şu an dünyada en yaygın olarak kullanılan e-posta platformlarının ikincisidir. Günümüzde 25Gb’a kadar ücretsiz depolama alanı sağlamaktadır. Bu durum ücret ödenerek 30Tb’a kadar arttırılabilmektedir. Gmail içerisine Google Talk’ta yerleştirildiği için ek uygulama yüklemeye gerek kalmadan sadece Gmail ile anlık mesajlaşılması mümkündür. Ayrıca Android telefonlarda Gmail tabanlı yapılandırıldığından, gmail kaydol işlemini yapmak oldukça fazla önem arz etmektedir. Diğer mail servislerinden kolayca e posta aç işleminin nasıl yapılacağını öğrenmek için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Gmail Aç, Gmail Kaydol

Gmail Aç, Gmail Kaydol Derece: 5 Diposkan Oleh: E Posta Aç